قوانین و شرایط بیزیرنت

کاربر گرامی خواندن و شرایط و قوانین سایت بیزی رنت اجباری است و شما موظف هستید که تمامی قوانین و شرایط را خوانده و سپس بپذیرید.

 در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بیزی رنت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری و کاربر

مشتری یا کاربر به معنای عضویت در سایت و خرید هر گونه خدمات در سایت میباشد 
در صورتی که شما عضو سایت بشید و از سایت خرید کنین مشتری/ کاربر سایت محسوب میشوید.

رعایت حریم شخصی

بیزی رنت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
بیزیرنت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بیزیرنت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دیجی‌کالا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده مجاز نمیباشد و فقط محتوا هایی که رایگان و به عنوان جایزه و هدیه داده شده ایت امکان استفاده با شرح کردن منبع امکان پذیر است و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بیزیرنت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بیزیرنت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بیزیرنت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بیزیرنت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت بیزیرنت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بیزیرنت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بیزرنت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. بیزرنت محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.